Kaderníctvo bude zatvorené do 12.5.2024 z dôvodu prebiehajúcej dovolenky.

Zo života NEXTHD - 08/2021

1. septembra 2021

Máme tu začiatok septembra, končí sa nám leto a prázdniny. Poďme sa ešte spoločne na chvíľu preniesť späť do slnečného augusta a pozrime sa na to, čo sa udialo v našom salóne.

Druhý prázdninový mesiac bol pre nás plne pracovný. Mali sme naozaj plné ruky práce, za čo sme veľmi vďačný, obzvlášť v tejto náročnej dobe. Našli sme si ale čas na to, aby sme pre vás pripravili tento sumár nášho mesiaca a vypichli pár highlightov z nášho každodenného života.

Mesiac svadieb

Podľa toho, že sme mali počas augusta zvýšený dopyt po spoločenských účesoch a to hlavne pre účastníkov svadieb usudzujeme, že pekné letné počasie a aspoň aké také uvoľnenie spoločenského života počas pandémie využilo viacero párov aby si povedali svoje áno.

Sme radi, že sme mohli prispieť aj našou prácou k zdokonaleniu zážitku pri takýchto výnimočných zážitkoch vo forme spoločenského účesu pre naše klientky.

Nový pomocník pre pánske strihy

Do našej výzbore pre pánske strihy pribudol nový strojček WAHL Magic Clip. Tento strojček sme chceli v našom salóne už dlhšie, ale pandemické komplikácie v zásobovaní spôsobili, že ho nebolo možné na Slovensku zakúpiť. Sme radi, že už niekoľko týždňov môžeme využívať aj my jeden z celosvetovo najobľúbenejších barber strojčekov.

Augustové premeny

Zdravé a krásne vlasy, to je naše posolstvo a naša misia. Preto nás najviac teší, keď môžeme našim klientom zlepšiť deň tým, že si u nás v salóne oddýchnu a zároveň ich vlasom dodáme nový život.

Vybrali sme zopár premien, ktoré sme u nás v auguste zrealizovali, aby sme sa aj s Vami podelili o túto radosť.

Regeneračná kúra od KEVIN.MURPHY

V rámci spolupráce si u nás Bibiana (autorka blogu bibiananavratil.sk) užila regeneračnú kúru vlasov.

Ako prvý krok boli vlasy vyčistené detoxikačným šampónom MAXI.WASH, ktorý pripraví vlas pre ďalšiu procedúru tým, že z vlasov odstráni nánosy látok a toxínov ako chlór, železo, meď alebo vodou rozpustné silikóny.

Na takto vyčistený vlas sme aplikovali regeneračný šampón YOUNG.AGIAN, ktorý navracia vlasom hebkosť a pomáha obnovovať mladistvý lesk poškodených a suchých vlasov. YOUNG.AGAIN obsahuje olej zo slamienky, semienok baobabu a extrakty z kvetu lotosu a orchidei.

Šampón nám zároveň otvoril vlas, aby sme mohli pristúpiť k hlavnej časti kúry, aplikácií séra TREAT.ME ANTI-AGEING, ktoré dodá vlasom zdravý vzhľad, pružnosť a silu.

Táto kúra je ideálna pre dlhé slabnúce vlasy bez života alebo poškodené pôsobením chemických a hormonálnych zmien.

Pre podporu hĺbkovej regenerácie sme aplikovali na vlasy masku YOUNG.AGAIN.MASQUE, ktorá dodáva vlasom proteíny zo semienok quinoi a ryže, zároveň obsahuje 20 aminokyselín a pôsobí protizápalovo.

Pre finálne uzatvorenie vlasu, sme aplikovali v ďalšom kroku kondicionér YOUNG.AGAIN.RINSE, ktorý vyhladzuje krepovitosť, navráti hebkosť a vitalitu suchým a oslabeným vlasom.

Po tejto procedúre nasledovalo jemné podstrihnutie končekov a zarovnanie strihu. Bibiana si želala finálny styling pri ktorom chcela mať rovné a uhladené vlasy.

Zvolili sme žehlenie vlasov regeneračnou parnou žehličkou Steampod. Pri tomto špeciálnom žehlení sú na vlasy aplikované prípravky s obsahom keratínu a ochranné oleje, ktoré dopravia do vlasov živiny unikátnym parným systémom počas žehlenia. Výsledok sú dokonale uhladené a hebké vlasy.

A keď sme pred chvíľou spomínali, že august bol mesiac svadieb, tak zhodou ukolností sa aj Bibiana zúčastnila jednej svadby a to v deň, kedy sme vdýchli jej vlasom nový život, čiže medzi hosťami určite zažiarila :).