Kaderníctvo bude zatvorené do 12.5.2024 z dôvodu prebiehajúcej dovolenky.

Zo života NEXTHD - 09-10/2021

1. novembra 2021

Máme tu začiatok jesene a po kratšej pauze prichádzame opäť s našou pravidelnou rubrikou, v ktorej odhalíme niečo zo života v našom salóne.

Tentokrát sa s Vami podelíme o pár udalostí zo septembra a októbra a na záver máme pre krátku anketu, ktorou nám pomôžete vybrať tému nášho ďalšieho článku.

1. rok v nových priestoroch

Koncom septembra sme oslávili náš prvý rok v nových priestoroch. Bol to síce zložitý rok hlavne kvôli pandemickej situácii, ktorá nám takmer na pol roka znemožnila pracovať a rozvíjať náš salón. Aj napriek tomu sme radi, že sa u nás cítite dobre a väčšina klientov oceňuje túto zmenu, ktorú sme po šiestich rokoch na KVP urobili.

My si užívame každý deň v našom ešte stále novom salóne a veríme, že situácia dovolí naplniť naše ciele, s ktorými sme do tohto projektu išli.

Opäť sa vzdelávame - školenie na balayage

Vo svete módy a krásy prichádzajú stále nové trendy a oblasť kaderníctiev a účesov nie je výnimkou. Preto je pri práci kaderníka dôležité pravidelne sa zúčastňovať na školeniach, workshopoch a akciách, na ktorých je možné si vymeniť skúsenosti s ďalšími kolegami kaderníkmi a tak nabrať novú inšpiráciu. 

Preto, keď sme dostali pozvánku na školenie zamerané na balayage, v priestoroch hotela Roca v Košiciach, neváhali sme a vyslali sme našu Moniku, aby načerpala nové poznatky a vychytávky v tejto veľmi obľúbenej technike, na ktorú sa v našom salóne špecializujeme.

Naše premeny

Podelíme sa s Vami tiež o niekoľko zaujímavých premien, ktoré sme realizovali počas týchto dvoch mesiacov. Aj v tomto období u nás prevládali Balayage a farbenia. Vyskytlo sa aj pár zaujímavých zmien strihu a taktiež korekcie farby.

Školenie v Trnave

Posledný októbrový víkend sme cestovali do Trnavy, kam sme boli pozvaní na školenie a prezentáciu novej technológie, ktorá je zameraná  na regeneráciu a vyrovnanie vlasov s dlhodobým účinkom.

Sme radi, že sme túto pozvánku dostali ako jeden z dvoch salónov v Košiciach.