SteamPod Košice

SteamPod | regeneračné žehlenie

Systém Steampod je dokonalý pre hĺbkovú obnovu a uhladenie vlasov. Bol vyvinutý v spolupráci s poprednými odborníkmi. Jedine parný systém Steampod poskytuje vlasom kompletnú starostlivosť ako na povrchu, tak vo vnútri vlasového vlákna. Hlavnou prednosťou a inováciou je vysoký a plynulý prúd pary s neuveriteľnou účinnosťou 3,5 g vodnej pary za minútu. Para aktivuje jedinečnú technológiu obsiahnutú v produktoch Steampod.

REGENERAČNÁ KÚRA STEAMPOD

1. APLIKÁCIA PRODUKTOV STEAMPOD

Na umyté a uterákom vysušené vlasy kaderník nanesie vhodný hĺbkovo vypĺňajúci krém Steampod. Krémy s technológiou Pro-Keratin obsahujú katiónové polyméry a ceramidy, ktoré napomáhajú obnovovať vlasové vlákno a posilňujú medzibunkový tmel.

2. SILA PARY

Parná uhladzujúca žehlička vlasy najskôr zahreje na 100°C, čím ich chráni pred teplotným šokom, a zároveň ich hydratuje. Kutikula vlasu sa otvorí a pripraví na následnú starostlivosť.

3. PÔSOBENIE STAROSTLIVOSTI

Vysokotlaková para aktivuje produkty a smeruje technológiu Pro-Keratin obsiahnutú v produktoch starostlivosti Steampod do samotného vnútra vlasového vlákna.

4. UHLADENIE

Hladké pláty parnej uhladzujúcej žehličky Steampod s keramickým povrchom perfektne vlasy uhladia, uzavrú účinky starostlivosti vo vnútri vlasov a tie nadobudnú neuveriteľný lesk.


  • Vlasové vlákno sa hĺbkovo regeneruje
  • Končeky vlasov sa sceľujú
  • Vlasy získavajú zrkadlový lesk a prirodzený pohyb
  • Vďaka uhladeniu je úprava účesu ľahšia, než bývala predtým

Tím ČoŽe vyskúšal tiež SteamPod v NEXT HairDesign