Kaderníctvo bude zatvorené do 12.5.2024 z dôvodu prebiehajúcej dovolenky.

Balayage

Balayage Košice

V NEXT HairDesign sa špecializujeme na Balayage. Je to naša najobľúbenejšia technika a zároveň najpopulárnejšia aj u našich klientok. 

Balayage je zosvetlovacia technika, pri ktorej sa nepoužívajú fólie ani alobal. Odfarbovacia zmes je nanášaná voľnou rukou, vďaka čomu je výsledný vzhľad prirodzený a vytvorený na mieru pre každú klientku. Zároveň necháva vyniknúť kreativitu kaderníka. 

Ak hľadáte kvalitnú Balayage v Košiciach, ste na správnom mieste.
POUŽÍVAME ŠETRNÉ PRÍRODNÉ PRÍPRAVKY KEVIN.MURPHY BEZ AMONIAKU A PPD
Rezervovať termín

Priebeh návštevy

Našim hlavným cieľom sú zdravé a krásne vlasy

 1. Krátka konzultácia

  • Na začiatok si prejdeme aký očakávate výsledok a zladíme si naše predstavy. Vďaka tomu budeme vedieť dosiahnuť výsledok s ktorým budete spokojná.
 2. Aplikácia zosvetlovacej zmesi

  • Pri balayage sa využíva zmes špeciálneho “free hand” zosvetlovacieho prášku  a oxidantu KEVIN.MURPHY bez amoniaku a PPD. Našou hlavnou prioritou je zachovanie zdravia a vitality vašich vlasov. 
 3. Chvíľka relaxu pre vás

  • Po aplikácií prichádza na rad relax pre vás. Počas doby pôsobenia, ktorá je približne 45 minút, si budete môcť vychutnať kávičku a trochu si oddýchnuť od starosti všedných dní.
 4. Umytie, regenerácia a tónovanie

  • Po uplynutí doby pôsobenia prichádza jedna z najdôležitejších časti služby. 
  • Najprv vlasy umyjeme s aplikáciou šampónu, ktorý je vhodný pre Váš typ vlasov. Následne nanesieme masku, pre vyplnenie vlasu a doplnenie proteínov. Masku necháme pôsobiť 5 – 10 minút, opláchneme a aplikujeme ešte kondicionér pre uzavretie vlasu. 
  • Používame výhradne prírodné výrobky KEVIN.MURPHY, ktoré si vaše vlasy zamilujú.
  • Následné priamo v umývadle aplikujeme “tónovačku”, teda šetrnú farbu na vlasy s krátkou dobou pôsobenia pre neutralizáciu nežiadúcich žltých tónov po odfarbovaní a dosiahnutie prirodzeného vzhľadu. Aj tu použijeme šetrné a prírodné farby KEVIN.MURPHY bez amoniaku a PPD.
  • Záverečný krok je umytie farby s použitím šampónu a kondicionéru KEVIN.MURPHY na farbené vlasy, čo podporí dobré usadenie farby vo vlase čím sa predĺži jej trvácnosť.
 5. Strih a styling

  • Finálna fáza celej služby je úprava strihu, ak je to potrebné a následne vysušenie vlasov a konečná úprava podľa dohody. Našou topkou je vyfúkanie do vĺn ale vieme ponúknuť aj žehlenie alebo natáčanie. Pri finalizácií účesu používame opäť prírodnú kozmetiku KEVIN.MURPHY, ktorá okrem perfektnej funkčnosti aj skvele vonia. 

Trvanie a cena služby

Dĺžka trvania celej služby je približne 2,5 – 3 hodiny a cena sa odvíja od dĺžky a hustoty vašich vlasov a tiež podľa toho akú hustotu zosvetlených prameňov budeme robiť, pričom cena začína od 90€. 

Pre koho je Balayage vhodná

Balayage je ideálna pre nefarbené, svetlejšie alebo stredne tmavé hnedé vlasy. 

Nie je vhodná pre veľmi tmavé farbené vlasy, pretože táto technika pôsobenia na voľnom vzduchu nemá dostatočnú silu pre výsledný efekt zosvetlenia. Taktiež pri svetlých blond vlasoch nemusí byť výsledok dostatočne viditeľný.

Pre tieto typy vlasov vieme dosiahnuť podobný efekt, ale inou technikou napríklad foliage a podobne. Dôležitá je úvodná konzultácia, kde na základe vami požadovaného výsledku zvolíme najvhodnejší postup.