Kaderníctvo bude zatvorené do 12.5.2024 z dôvodu prebiehajúcej dovolenky.

Regenerácia vlasov

Regeneračné kúry

Naše regeneračné ošetrenia Vám pomôžu obnoviť zdravie, krásu a vitalitu vlasov, ktoré môžu byť oslabené každodennými vplyvmi.

Dodajte svojim vlasom 
vitalitu, lesk a hydratáciu
Hydratácia  • Doplnenie proteínov • Lesk • Pružnosť • Vyčistenie pokožky
Rezervovať termín

Hydratačné ošetrenie

Regeneračná kúra - basic

Základné hydratačné ošetrenie vlasov je ideálnou doplnkovou službou k farbeniu alebo strihaniu.

Táto služba obsahuje špeciálne hydratačné produkty KEVIN.MURPHY, ktoré vďaka silným super potravinám ako sú bielkoviny z hrášku, aminokyseliny a enzýmy z papáje a ananásu či esenciálne oleje a vitamíny zo šípok, pomáhajú obnoviť vlhkosť a zdravie vlasov.

Button text
Hydrate.Me

Liečebná terapia Treat.Me

Regeneračná kúra - standard

Ošetrenie vlasov TREAT.ME poskytuje rekonštrukčný a obnovujúci efekt, vďaka čomu budú vlasy zdravšie a pevnejšie.

Extrakt zo žihľavy a rastlinné proteíny vyhladia povrch vlasov čím im dodajú lesk. Elasticitu zlepší extrakt zo zeleného čaju. Ochranu pred voľnými radikálmi zabezpečí kyselina askorbová, zatiaľ čo kyselina glykolová sa viaže na vlasový keratín, čím zlepšuje ich celkovú kondíciu a uľahčuje ich úpravu a rozčesávanie.

 

Button text
Regeneračná kúra Treat.Me

Hĺbková regenerácia Gloss

Regeneračná kúra - premium

COLOR.ME GLOSS oživuje prirodzené, farbené alebo zosvetlené vlasy. Vďaka inovatívnej technológií KM.BOND² a vitamínu C sú Vaše vlasy po každom použití viditeľne silnejšie a zdravšie. Hydratujúce zložky, ako je panthenol a propanediol, udržia Vaše vlasy hĺbkovo hydratované. Omega 3, 6 a 9 kyseliny dodajú vlasom lesk a mäkkosť. 

Button text
Color.Me Gloss

Scalp.Spa - čistenie vlasovej pokožky 

špeciálny píling

SCALP.SPA je skutočný wellness zážitok, ktorý uvoľní a obnoví citlivú pokožku hlavy a podporí rast zdravých vlasov.

Začneme detoxikáciou vlasov a pílingom, ktorý odstráni odumreté bunky a zároveň prekrví vlasové folikuly. Potom pokožku upokojíme a vyrovnáme jej pH. 

Následne vmasírujeme ošetrujúcu penu, čo uvoľní a obnoví pokožku hlavy a aplikáciou kondicionéru podporíme bunkovú regeneráciu a rast vlasov.

Finálny krok je lokálne ošetrenie vyživujúcim sérom, ktoré okamžite upokojí citlivé miesta, dodá hydratáciu a obnovuje rovnováhu.

Button text
Scalp.Spa